Tankuj z ES Capello

25 maja 2022

Promocja nasiona rzepaku ES Capello 2022

W tym roku wybierz do siewu nasiona rzepaku ozimego ES Capello od Lidea i tankuj za free!  Za zakup nasion rzepaku w promocji otrzymasz od nas kartę podarunkową na stacje Orlen:

za 3 js. rzepaku = 120 zł na karcie


za 6 js. rzepaku = 240 zł na karcie


za 9 js. rzepaku = 360 zł na karcie


za 12 js. rzepaku = 480 zł na karcie

 

Skrót js. oznacza jednostkę siewną rzepaku. W promocji udział biorą produkty ES Capello, mieszanka ES Capello Protect, mieszanka ES Capello Symbio.

DLACZEGO KUPIĆ ES CAPELLO W PROMOCJI?

ES Capello to mieszańcowa odmiana rzepaku o doskonałej wydajności. ES Capello sprawdza się na polach nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Plonuje wysoko i wiernie, odmianę charakteryzują szybkie wschody i potężny wigor początkowy. Jesienią rośnie szybko, ale szyjka korzeniowa nie wyrasta ponad ziemię, przez co rośliny ES Capello nie wykazują elongacji szyjki korzeniowej. Zwiększa to zimotrwałość uprawy - ES Capello ma doskonałą mrozoodporność. Nasza odmiana rzepaku ozimego charakteryzuje się także genetyczną tolerancja na choroby. Posiada między innymi gen RLM7, który uodparnia uprawę na Phomę

CZYTAJ WIĘCEJ O ES CAPELLO

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

  1. Skontaktuj się z przedstawicielem regionalnym Lidea. Telefony i adresy e-mail znajdziesz, klikając TUTAJ.
  2. Zadeklaruj zakup nasion ES Capello, ES Capello Protect bądź ES Capello Symbio na specjalnym druku w obecności przedstawiciela.
  3. Od ręki otrzymasz nieaktywną kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach Orlen.
  4. Kup zadeklarowane nasiona i prześlij e-mailem fakturę swojemu przedstawicielowi regionalnemu Lidea, a my aktywujemy Twoją kartę.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a nasz przedstawiciel odezwie się do Ciebie w przeciągu 48 godzin i zapisze do udziału w promocji.