Crop Manager ds. rzepaku

praca w lidea - ogłoszenie - crop manager ds. rzepaku

Znane firmy hodowlano-nasienne Euralis Nasiona i Caussade Nasiona połączyły się. Od 15 kwietnia 2021 roku tworzymy wspólnie nową markę Lidea.

Teraz szukamy

CROP MANAGERA (rzepak)

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie portfolio odmianowym powierzonych gatunków;
  • organizacja i nadzór nad doświadczeniami polowymi;
  • zebranie i opracowanie wyników doświadczeń;
  • codzienne wsparcie przedstawicieli handlowych w wiedzy z zakresu agronomii
    i informacji produktowych;
  • zdobywanie i dzielenie się ekspercką wiedzą z zakresu agrotechniki kukurydzy i rzepaku;
  • wsparcie działu sprzedaży;
  • analiza rynku nasiennego;
  • opracowanie prezentacji produktowych, katalogów, ulotek;
  • aktywne wspieranie działu handlowego w szkoleniach terenowych;
  • współpraca z działem marketingu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe rolnicze
  • prawo jazdy kat. B
  • język angielski - poziom co najmniej średniozaawansowany
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • benefity pozapłacowe

Zgłoszenia (CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail:
rekrutacja-pl@lidea-seeds.com

 Do CV prosimy dołączyć oświadczenie:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym na potrzeby rekrutacji życiorysie oraz liście motywacyjnym przez LIDEA POLAND SP. Z O.O. z siedzibą w Poznaniu w celu ich przetwarzania na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia niniejszej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie oraz o tym, że cofnięcie przeze mnie niniejszej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.”