facebook pixel 1 facebook pixel 2

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Praca w firmie hodowlano-nasiennej w biurze w Poznaniu.

Znane firmy hodowlano-nasienne Euralis Nasiona i Caussade Nasiona połączyły się.

Od 15 kwietnia 2021 roku tworzymy wspólnie nową markę LIDEA. Dzięki połączeniu programów hodowlanych Lidea oferuje szeroką paletę odmian roślin rolniczych na rynku. Fuzja obu firm sprawia, że Lidea staje się jedną z 10 największych firm hodowlano-nasiennych na świecie, a 6. w Europie. Firma posiada własną sieć dystrybucyjną w 48 krajach świata i zatrudnia ponad 2 tys. pracowników. Utrzymuje 17 stacji badawczych oraz 8 zakładów nasiennych w Europie.

W związku z rozwojem, szukamy osoby na stanowisku:

Księgowy/Księgowa

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Księgowanie i weryfikacja faktur
  • Weryfikacja i rozliczanie wydatków pracowniczych
  • Księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie płatności
  • Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań NBP i GUS
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca, roku
  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Rozliczanie zobowiązań i należności, uzgadnianie kont rozrachunkowych
  • Udział w zadaniach i projektach realizowanych w dziale finansowym w rejonie Central Europe
  • Udział w przygotowywaniu raportów kosztowych i ich analizie, udział w procesach budżetowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (księgowość, rachunkowość, finanse)
  • Znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel – biegły)
  • Znajomość programu ENOVA mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu zadań
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i systematyczność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju w doświadczonym dziale finansowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego – poszerzania wiedzy i umiejętności, szkolenia wspierające Twój rozwój
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów w tym prywatne ubezpieczenie medyczne oraz grupowe, dofinansowanie do szkoleń językowych, świadczenie urlopowe, karta Multisport

Zgłoszenia (CV z aktualnym zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja-pl@lidea-seeds.com

Do CV prosimy dołączyć oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w przesłanym na potrzeby rekrutacji życiorysie oraz liście motywacyjnym przez Lidea Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu w celu ich przetwarzania na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie do cofnięcia niniejszej zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w dowolnym momencie oraz o tym, że cofnięcie przeze mnie niniejszej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem.”