facebook pixel 1 facebook pixel 2

BONUSY ZA SIEWY 2024

9 stycznia 2024

promocja nagrody za nasiona

Nie przegap startu naszej najnowszej promocji. Do zakupu od 3 do 12 jednostek siewnych kukurydzy Lidea otrzymasz atrakcyjne nagrody
 

W promocji zarejestrujesz się na:

PROMOCJA.LIDEA-SEEDS.PL


Weź udział w naszej wyjątkowej promocji na nasiona kukurydzy marki Lidea! Rozpocznij od złożenia deklaracji zakupu nasion na https://promocja.lidea-seeds.pl. Po zrealizowaniu zakupu, wróć na stronę promocji, aby zarejestrować swój dowód zakupu i podać dane do wysyłki. Gwarantowana nagroda zostanie wysłana do Ciebie kurierem lub dowiezie ją nasz przedstawiciel. To proste kroki, które prowadzą do atrakcyjnych korzyści!

ZESTAW NAGRÓD GWARANTOWANYCH

  • Kupując 3 jednostki siewne, otrzymasz Deszczomierz Premium – wytrzymały deszczomierz z funkcją sumowania, montowany na stojaku, mierzący opady do 70 mm oraz łączne opady do 250 mm.
  • Za zakup 6 jednostek siewnych, nagrodzimy Cię Szpadlem Fiskars – narzędziem ogrodniczym o wysokiej trwałości, z mocnym trzonkiem i ergonomicznym uchwytem.
  • Przy zakupie 12 jednostek siewnych, otrzymasz Walizkę podróżną – lekką i spełniającą wymogi linii lotniczych walizkę idealną na krótkie wyjazdy.

KONKURS DLA UCZESTNIKÓW

Zgłoś się także do naszego konkursu i wygraj atrakcyjne nagrody. W ramach rejestracji w promocji, opisz, dlaczego wybrałeś nasiona kukurydzy Lidea dla swojego gospodarstwa. Najbardziej oryginalne i twórcze odpowiedzi zostaną nagrodzone:

  • Kosiarką samojezdną - maszyną przydatną w każdym gospodarstwie.
  • Rowerem górskim - idealnym dla pasjonatów przygód na świeżym powietrzu.

Zarejestruj się na:

PROMOCJA.LIDEA-SEEDS.PL