facebook pixel 1 facebook pixel 2

Euralis łączy się z Caussade

6 sierpnia 2021

euralis nasiona caussade nasiona połączenie

Od 15 kwietnia 2021 roku działamy wspólnie pod marką Lidea.

Na pewno znasz nasze nasiona. Od ponad 80 lat tworzymy fundament pod przyszły plon - najlepsze nasiona kukurydzy, rzepaku, słonecznika, soi i innych roślin rolniczych. Doszliśmy do wniosku, że chcemy połączyć nasze doświadczenie i energię. Po co? By dać wam najlepszy materiał siewny zaprawiony w walce o przetrwanie i gwarantujący sukces. I jeszcze lepszą obsługę. Sprawdź nas koniecznie na swoim polu!

PO PIERWSZE: Z DOBRYCH ŹRÓDEŁ

Nasiona z pewnego źródła to rękojmia silnych, zdrowych upraw i wysokich plonów. Nowa marka Lidea czerpie z najlepszych doświadczeń 2 uznanych hodowców nasion i ich zaplecza doświadczalnego - Euralis i Caussade. Lidea to wiedza rolnicza z rozbudowanej europejskiej sieci badawczo-rozwojowej. Tworząc odmiany kukurydzy, rzepaku, słonecznika, soi, zbóż, sorgo czy mieszanki międzyplonowe, badamy je intensywnie w całej Europie. 

 

PO DRUGIE: O DOBRYCH KORZENIACH

Silne i długie korzenie to fundament pod przyszły plon. Korzenia Lidea to ponad 80 lat doświadczenia obu firm nasiennych Euralis i Caussade. Pierwszy program hodowlany odmian kukurydzy Lidea został założony w 1950 roku. Od tego czasu wiedza o tym, jak hodować dobre plony to fundament naszej pracy.

 

Po trzecie: to co dobre rośnie w najlepsze

Obie francuskie hodowle Euralis i Caussade to sukces na polu genetyki. A współczesna genetyka stawia na mieszańce! Od lat wiemy, że połączenie to co dobre rośnie w najlepsze: razem!