Euralis łączy się z Caussade

6 sierpnia 2021

Od 15 kwietnia 2021 roku działamy wspólnie pod marką Lidea.

Na pewno znasz nasze nasiona. Od ponad 80 lat tworzymy fundament pod przyszły plon - najlepsze nasiona kukurydzy, rzepaku, słonecznika, soi i innych roślin rolniczych. Doszliśmy do wniosku, że chcemy połączyć nasze doświadczenie i energię. Po co? By dać wam najlepszy materiał siewny zaprawiony w walce o przetrwanie i gwarantujący sukces. I jeszcze lepszą obsługę. Sprawdź nas koniecznie na swoim polu!

PO PIERWSZE: Z DOBRYCH ŹRÓDEŁ

Nasiona z pewnego źródła to rękojmia silnych, zdrowych upraw i wysokich plonów. Nowa marka Lidea czerpie z najlepszych doświadczeń 2 uznanych hodowców nasion i ich zaplecza doświadczalnego - Euralis i Caussade. Lidea to wiedza rolnicza z rozbudowanej europejskiej sieci badawczo-rozwojowej. Tworząc odmiany kukurydzy, rzepaku, słonecznika, soi, zbóż, sorgo czy mieszanki międzyplonowe, badamy je intensywnie w całej Europie. 

 

PO DRUGIE: O DOBRYCH KORZENIACH

Silne i długie korzenie to fundament pod przyszły plon. Korzenia Lidea to ponad 80 lat doświadczenia obu firm nasiennych Euralis i Caussade. Pierwszy program hodowlany odmian kukurydzy Lidea został założony w 1950 roku. Od tego czasu wiedza o tym, jak hodować dobre plony to fundament naszej pracy.

 

Po trzecie: to co dobre rośnie w najlepsze

Obie francuskie hodowle Euralis i Caussade to sukces na polu genetyki. A współczesna genetyka stawia na mieszańce! Od lat wiemy, że połączenie to co dobre rośnie w najlepsze: razem!