facebook pixel 1 facebook pixel 2

KATALOG RZEPAK 2024

Najnowszy katalog odmian rzepaku ozimego na sezon 2024. Najwyższej jakości nasiona z hodowli LIDEA.

katalog rzepak 2024 lidea

Nowy katalog odmian rzepaku ozimego

Poszukujesz odmiany rzepaku dla Twojego gospodarstwa w nadchodzącym sezonie? Szukasz informacji, które pozwolą Ci maksymalizować swoje zyski i minimalizować ryzyko? Poznaj najwyższej jakości odmiany rzepaku Lidea.

Katalog Rzepak 2024 zawiera pełen przegląd odmian rzepaku, które odnoszą sukcesy na polach w Polsce i nie tylko. W portfolio posiadamy różnorodne odmiany rzepaku dostosowane na każde stanowisko glebowe.

W katalogu znajdziesz nowości o wysokim potencjale plonowania. Po 12 latach badań hodowlanych wprowadziliśmy nową genetykę LIDEALNY RZEPAK. Odmiany te plasują się na szczytach w badaniach COBORU.

NOWA GENETYKA lIDEALNY RZEPAK Z HODOWLI lIDEA

Oferujemy odmiany charakteryzujące się doskonałą zimotrwałością. Rzepaki wyróżniające się doskonałą zdrowotnością, wyjątkowo wysoką odpornością na suchą zgniliznę kapustnych. Są odporne na wirusa żółtaczki rzepy oraz charakteryzują się bardzo dobrym wigorem jesiennym.

Odmiany mieszańcowe umożliwiają uzyskanie obfitych plonów!

Wybór odmiany rzepaku nie należy do najprostszych, natomiast jeżeli poszukujesz odmiany sprawdzonej na słabe stanowiska glebowe, która wyróżnia się stabilnością, doskonałym wigorem i wysoką wydajnością to polecamy nasz Bestseller ES Capello.

WOREN NASION ODMIAN RZEPAKU HODOWLI lIDEA

Worek nasion rzepaku hodowli LIDEA

W katalogu rzepak i zboża ozime również znajdziesz odmiany pszenicy.

Jeżeli szukasz nasion rzepaku lub potrzebujesz doradztwa to skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

KONTAKT DO PRZEDSTAWICIELA

Katalog rzepak ozimy 2024 do pobrania w formie PDF: